Rozwiązania w zakresie obronności i bezpieczeństwa

1 min czytania

W tym roku zadebiutowaliśmy w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Arms & Security w Kijowie. To już drugie targi w stolicy Ukrainy, na których promujemy swoje rozwiązania w zakresie obronności. Przed rokiem obecni byliśmy na odbywających się w cyklu dwuletnim targach AVIASVIT–ХХІ.

Tematyka tegorocznej imprezy obejmowała głównie sprzęt oraz uzbrojenie, dedykowane dla służb wojskowych, zarówno lądowych, jak i lotniczych, policji, służb kontroli granicznej oraz celnej.

Drabpol L3 Harris Arms and SecurityFirma nasza obecna jest na rynku wschodnim już od kilku lat. Dzięki zdobytym certyfikatom i uprawnieniom bierzemy udział w zagranicznych przetargach i realizujemy wieloletnie kontrakty
na dostawę wyrobów i usług dla wojsk lądowych, lotnictwa wojskowego, policji i straży granicznych. Na swoim stoisku promowaliśmy głównie systemy obserwacji lotniczej L3 Harris, dedykowane dla załogowych i bezzałogowych platform latających. Same rozwiązania L-3 Harris Technologies są zresztą dobrze znane w ukraińskiej armii.

W Kijowie zaprezentowaliśmy makiety systemów MX-10 i MX-15. Na uwagę zasługuje również najlżejszy system obrazowana spośród wszystkich głowic L3 – system MX-8, zapewniający obraz wysokiej jakości przy niskiej masie głowicy.

Po raz pierwszy na targach mieliśmy okazję promować również szkolenia, które samodzielnie możemy przeprowadzać dla operatorów głowic elektrooptycznych serii MX L3 Harris. Po odbytym latem w siedzibie producenta szkoleniu posiadamy bowiem uprawnienia do szkolenia operatorów głowić MX oraz personelu obsługi poziomu O.

Na Arms & Security wspomniane rozwiązania promowaliśmy wspólnie z naszym partnerem z L3 Harris, panem Mikem Rogersem.

L3 Harris Polska, awionika

Poprzedni artykuł

Nowości dla rynku BA

Następny artykuł

Zabudowa agregatów chłodniczych Konvekta na dwóch modelach marki FORD

Najnowsze z Blog

0 $0.00