/

Premierowa odsłona „elektryka z bocianem”

1 min czytania

Na zaproszenie firmy Autosan wzięliśmy udział w corocznej konferencji, organizowanej przez sanockiego producenta dla swoich klientów, dostawców oraz partnerów biznesowych.

Konferencja była okazją do pierwszej oficjalnej prezentacji nowego autobusu Autosan z napędem elektrycznym „SANCITY 12LFE”, przygotowanej specjalnie dla klientów i partnerów biznesowych spółki. Elektryk z bocianem był niewątpliwie głównym i najważniejszym bohaterem spotkania, jakkolwiek nie zapomniano również o pozostałych pojazdach w ofercie firmy.

AutosanPrezentując nowego elektryka Zarząd Autosana podkreślał związek polskiego, w pełni ekologicznego autobusu z historycznym znakiem firmowym, jakim jest bocian – kojarzony nie tylko z Polską, ale
też z czystym środowiskiem naturalnym.

Jest nam więc niezmiernie miło, że w autobusie tym znalazły się nasze rozwiązania. Nowy Sancity wyposażony został w ergonomiczne miejsce pracy kierowcy FAP + wraz 12- calowym wyświetlaczem MultiViu ® Professional. Cechuje go duża elastyczność w zakresie programowania – zarówno w zakresie indywidualizacji kształtu, dopasowania/rozszerzania oraz wizualizacji informacji w zależności od trybu i pory jazdy. Jednym z elementów wyposażania autobusów Autosan, w tym nowego elektryka jest również system elektroniki pokładowej KIBES z MUX +oraz ZR+.

Stałym punktem konferencji jest tzw. „Wieczór wystawców” – czyli prezentacja przez nich swojej oferty. To dla nas doskonała okazja do przedstawienia na stoisku wystawienniczym naszych kompleksowych rozwiązań dla rynku autobusowego. Miło nam było gościć przedstawicieli firm przewozowych, świadczących usługi w miejskiej i międzymiastowej komunikacji pasażerskiej.

Wszystkich zainteresowanych zapoznaliśmy z możliwościami nowego systemu elektroniki KIBES 5 oraz prezentacją układów graficznych na oferowanych przez nas wyświetlaczach, w tym na MultiViu Professional 12. Nasza oferta dla rynku autobusowego jest znacznie szersza, a mowa tu o takich rozwiązaniach, jak przeguby ATG, systemy ContiPressureCheck, klimatyzatory Konvekta dla autobusów miejskich i turystycznych czy zintegrowane systemy napędu elektrycznego. Jednym z elementów programu konferencji było zwiedzanie bogatej wystawy Autosanów, znajdujących się przed kompleksem hotelowym w Arłamowie. Podziwiać można było autobusy miejskie SANCITY z napędem diesla, gazowym i oczywiście elektrycznym, a także autobus międzymiastowy EUROLIDER 9.

Zwieńczeniem konferencji była przejażdżka nowym autobusem po bieszczadzkich drogach, podczas której uczestnicy mogli bezpośrednio poznać zalety nowego elektryka z bocianem. Na koniec nie sposób nie wspomnieć o miejscu tegorocznej konferencji – hotelu Arłamów, znajdującym się w samym sercu Bieszczadów. Podczas specjalnego wieczoru „Arłamów bez kurtyny” wszyscy uczestnicy odkrywali rożne tajemnice tego ośrodka, nieodzownie związanego z PRL-owską władzą. Ci, którym to się udało, w tym nasi przedstawiciele otrzymali zaszczytny certyfikat „ Znawcy Arłamowa”.

system CPC, ContinentalContinental PolskaKonvekta PolskaATG Autotechnik Polska

Poprzedni artykuł

Relacja z targów Busworld 2019

Następny artykuł

Zaplecze serwisowe dla rodzimych klientów CW

Najnowsze z Blog

0 $0.00