/

Konvekta i Drabpol na TRAKO 2021 | 14. Międzynarodowe Targi Kolejowe 21-24.09.2021, Gdańsk, Amber Expo

1 min czytania
Trako 2021 Konvekta Drabpol

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, odbywających się w Gdańsku w terminie 21-24 września 2021r.

Nasz wieloletni partner handlowy – niemiecka firma Konvekta na stoisku A23, wspólnie ze specjalistami z naszej firmy prezentują najnowsze systemy klimatyzacji, spełniające najwyższe normy i wymagania dla kolejnictwa. Klimatyzatory Konvekta wyróżniają się niskim poborem energii, aerodynamicznym kształtem redukującym opory powietrza, przemyślaną konstrukcją, zapewniającą wysoką wydajność, a zastosowanie ekologicznych czynników chłodzących gwarantuje bezpieczeństwo dla naszej atmosfery. Mówiąc o konstrukcji, należy zwrócić uwagę, że lata doświadczeń producenta i sprawdzenie wszelkich uwag użytkowników spowodowało, że urządzenia te są przyjazne dla serwisu – dostęp do najważniejszych elementów jest prosty i wygodny.

Oferowane rozwiązania Konvekty z powodzeniem użytkowane są w pojazdach szynowych czołowych polskich producentów.

Na targach TRAKO zaprezentowane zostały następujące pojazdy z klimatyzatorami Konvekta:

1) Pesa EMU Regio Jet,
2) Newag Lokomotywa Griffin,
3) Newag Lokomotywa Dragon
4) FPS Lokomotywa SM42 (6D-FPS)
5) ZNTK Mińsk Maz. EMU ED74

Jeszcze raz zapraszamy na targi. To niepowtarzalna okazja, aby poznać najnowsze światowe trendy i osiągnięcia kolejnictwa, zaś nasi specjaliści pomogą w wyborze urządzeń i rozwiążą wszelkie problemy serwisowe.

Konvekta Polska

Poprzedni artykuł

WSPÓLNY PROJEKT Z FIRMĄ KARSAN zakończony sukcesem

Następny artykuł

WYRÓŻNIENIE NA TRANSEXPO 2021

Najnowsze z Blog

0 $0.00