DRABPOL CZŁONKIEM PSPA

1 min czytania
drabpol w pspa

W marcu tego roku firma Drabpol została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych – największej organizacji branżowej, kreującej rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE.

Drabpol od momentu nawiązania współpracy z producentem silników elektrycznych DANA TM4 aktywnie bierze udział w rożnych projektach, związanych z elektromobilnością i transportem zeroemisyjnym.

Teraz dzięki członkostwu w PSPA, firma dołączyła do ponad 150. przedsiębiorstw, zrzeszonych w tej organizacji, które wspólnie działają na rzecz ukształtowania odpowiedniego otoczenia gospodarczego i prawnego, pozwalającego na dynamiczny rozwój zero- i niskoemisyjnych technologii w transporcie.

Misją PSPA jest zapewnienie jak najlepszych warunków do stabilnego i zrównoważonego rozwoju rynku zero- i niskoemisyjnego transportu w Polsce. Od początku swojego istnienia Stowarzyszenie realizuje projekty badawcze, techniczne i edukacyjne, we współpracy z administracją, przemysłem i społeczeństwem, które wspierają uczestników rynku elektromobilności w Polsce i przyczyniają się do zwiększenia wykorzystania paliw alternatywnych w transporcie.

TM4 Polska, napędy elektryczne do autobusów

Poprzedni artykuł

PROMOCJA NA TARGACH AUTOMECHANIKA dzięki współpracy z PAIH

Następny artykuł

Rozpoczynamy współpracę z LOOP ENERGY

Najnowsze z Blog

0 $0.00