ProViu®360 sprawdza się także na kempingu

1 min czytania

ProViu®360 sprawdza się także na kempingu – zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas wypoczynku


Większa świadomość sytuacyjna dzięki zaawansowanemu wspomaganiu kierowcy

Błąd ludzki podczas jazdy nie zawsze jest możliwy do uniknięcia i jest częstą przyczyną wypadków z udziałem pojazdów. Uważamy, że wspomaganie użytkownika/kierowcy pojazdu poprzez zwiększanie jego świadomości otoczenia jest absolutną koniecznością. ProViu®360 został opracowany z myślą o tym i pomaga zmniejszyć ryzyko związane z możliwymi do uniknięcia wypadkami i incydentami. Wykorzystując technologię z bogatego doświadczenia motoryzacyjnego i łącząc wiele obrazów, jesteśmy w stanie zapewnić widok 360 ° we wszystkich kierunkach. W związku możliwe jest zmniejszenie martwych pól oraz wyświetlanie pieszych i innych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie. ProViu®360 jest nawet w stanie korzystać z dodatkowych widoków do wyświetlania obiektów, które zwykle nie pojawiają się w bezpośrednim polu widzenia lub lusterkach. W ten sposób system poprawia łatwość manewrowania, jednocześnie zmniejszając ryzyko wypadków. Ostatecznie pomaga to zwiększyć wydajność dzięki krótszym zwrotom i bezpiecznym manewrom, obniżyć koszty napraw i uszkodzeń oraz zmniejszyć poziom związanego z tym ryzyka, które pociąga za sobą eksploatacja większych pojazdów.

 

Specyfikacja techniczna

Solidne kamery

Wykorzystanie złożonych algorytmów do zszywania strumienia wideo

Szybkie dostarczanie obrazów w czasie rzeczywistym

Aparat fotograficzny: Megapikselowy aparat HDR

Monitor: 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy HD

Rozdzielczość: 1280 x 720 pikseli (16:9)

Jasność: typ 800 cd/m2.

Stopień ochrony: IP 67

Optycznie łączony panel IPS

ProViu®360 znacznie ułatwia obsługę pojazdów w krytycznych sytuacjach, takich jak: gęsty ruch miejski, wąskie obszary załadunkowe, zagracone place fabryczne, tętniące życiem place budowy, kempingi itp.


Wyświetlacz kierowcy można konfigurować, co pozwala na różne opcje oglądania. Można go z powodzeniem zastosować w dowolnych pojazdach użytkowych, przemysłowych, rekreacyjnych lub specjalnych. ProViu®360 to bezpieczny i wydajny produkt, wykorzystujący technologie z przemysłu samochodowego, takie jak zabezpieczenie przed przeciągnięciem i harmonizacja obrazu. Pozwala to uniknąć problemów, takich jak zamrożenie ekranu i zbyt jasne odblaski, zapewniając bezpieczny i łatwy w użyciu produkt.

System zwiększa bezpieczeństwo nawet wtedy, gdy pojazd stoi nieruchomo, ponieważ można go skonfigurować tak, aby był stale aktywny; Oznacza to, że nawet podczas postoju kierowca może mieć oko na pojazd i otoczenie, po prostu zerkając na monitor.

Poprzedni artykuł

FK 2220-E / FK 2221- 24V Agregat chłodniczy do elektrycznych pojazdów dostawczych

Następny artykuł

Mamy już 40 Lat

Najnowsze z Blog

0 $0.00