/

PROMOCJA NA TARGACH AUTOMECHANIKA dzięki współpracy z PAIH

1 min czytania
Drabpol PAIH Automechanika Dubai

Po ponad 2. latach przerwy swoje podwoje zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających otworzyły targi Automechanika w Dubaju. Impreza ta, to bez wątpienia największe targi przemysłu motoryzacyjnego na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Po raz pierwszy firma nasza miała możliwość zaprezentowania się na tegorocznej Automechanice w Dubaju. Co prawda osobiście nie uczestniczyliśmy w targach. Jednak udało nam się nawiązać współpracę z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, dzięki czemu mogliśmy zaprezentować swoją firmę na stoisku tej instytucji.

Misją PAIH jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. Organizacja działa na rzecz promocji polskiej gospodarki, wzmacnia rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promuje rodzime produkty i usługi oraz polską myśl technologiczną.

Przedstawiciele PAIH, obecni na targach, działali w formie naszych „ambasadorów”, za co im serdecznie dziękujemy. Na Automechanice za pośrednictwem PAIH promowaliśmy usługi naszego Działu Research & Development, głównie związane z elektryką i elektroniką pojazdów, m.in. takie, jak Integracja systemów elektronicznych w pojeździe, projektowanie schematów instalacji elektrycznej pojazdu, projektowanie oprogramowania systemu KIBES i wiele, wiele innych. Co ważne projektujemy i uruchamiamy pojazdy, niezależnie od dzielących nas odległości i sytuacji na świecie.

Ostatnie miesiące pokazały, że swoje usługi w zakresie opracowań, wdrożeń i szkoleń możemy prowadzić także zdalnie. Przez ostatni rok wspólnie z producentami pojazdów przygotowaliśmy, stworzyliśmy i wdrożyliśmy szereg nowych projektów oraz dokonaliśmy walidacji i aktualizacji poprzednich. Usługi w tym zakresie promujemy na targach, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Cieszymy się, że po raz pierwszy, za pośrednictwem PAIH mogliśmy zaprezentować swoją ofertę na targach w Dubaju, docierając tym samym do rynku krajów z Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Dziękujemy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu za pomoc i dotychczasową współpracę.

Continental Polska
TM4 Polska, napędy elektryczne do autobusów

Poprzedni artykuł

Pakiet Mobilności: nowe obowiązki w transporcie międzynarodowym

Następny artykuł

DRABPOL CZŁONKIEM PSPA

Najnowsze z Blog

0 $0.00