//

Za pomoc Narodowi Ukraińskiemu

1 min czytania

Na zaproszenie pana Fedira Yurkevycha, Prezesa Hegelmann Poland, z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w uroczystej Gali Uznania dla uhonorowania przyjaciół Narodu Ukraińskiego.

Uroczystość miała miejsce 25 października br. w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie. Na Galę zaproszeni zostały przedstawiciele rozmaitych organizacji i instytucji  zaangażowanych w pomoc dla Ukrainy. Podczas uroczystości firma Hegelmann Poland uhonorowała darczyńców z Częstochowy, którzy wraz z nią wsparli ukraińskich uchodźców, specjalnymi  dyplomami i pamiątkowymi przypinkami #StandWithUkraine. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza firma.

Dzięki wsparciu wielu firm, instytucji, organizacji samorządowych i państwowych, szkół, placówek medycznych oraz handlowych, we współpracy z Hegelmann Poland udało się zorganizować  pomoc dla ponad 1000 osób, które przybyły do Częstochowy po napaści Rosji na Ukrainę. W tym czasie na granicę polsko-ukraińską dotarło ponad 50 ciężarówek Hegelmanna z darami,  zapełnionych przez setki firm i osób prywatnych.

Od początku wojny na Ukrainie Zarząd naszej firmy oraz cały zespół aktywnie zaangażował się w niesienie pomocy dla uchodźców z Ukrainy oraz tych, którzy pozostali w swoim kraju. Na terenie  naszych siedzib organizowaliśmy zbiórki najpotrzebniejszych środków, które przekazaliśmy uchodźcom w Polsce oraz wysyłaliśmy za pośrednictwem firmy Hegelmann na Ukrainę. Wspieramy  finansowo także koncerty na rzecz Ukrainy, organizacje humanitarne oraz konkretne, potrzebujące osoby zza naszej wschodniej granicy.

Poprzedni artykuł

XXX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO w Kielacach – Pojazdy wojskowe z rozwiązaniami Continental

Następny artykuł

XVI Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Kielcach – Nasze rozwiązania w prezentowanych autobusach

Najnowsze z Blog

0 $0.00