Nasza oferta na BUSWORLD

1 min czytania

Po raz trzeci obecni byliśmy w charakterze wystawcy na targach BUSWORLD – jednej z najważniejszych i największych imprez w branży transportu publicznego na świecie. Wydarzenie to przez prawie tydzień było miejscem prezentacji innowacji na rynku autobusowym, najnowszych trendów, a także zaawansowanych technologii, wspierających rozwój napędów zeroemisyjnych


Od naszego debiutu na Busworld w 2017 roku umocniliśmy swoją pozycję lidera na rynku elektromobilności. Już ponad 10 lat temu rozpoczęliśmy pracę nad konsekwentnym kształtowaniem portfolio usług i produktów, które przyczyniają się do ochrony środowiska i zmniejszania emisji gazów cieplarnianych. W ciągu ostatnich lat mieliśmy okazję i przyjemność wielokrotnie współpracować jako integratorzy ogólnopojazdowi z wieloma partnerami niemal w każdej części świata, projektując instalacje elektryczne, dobierając i parametryzując kompletne napędy silnikowe, uruchamiając systemy bateryjne, stacje i sterowniki ładowania, systemy zarządzania pojazdami i wiele, wiele innych.

Przewijały się u nas pojazdy spalinowe, hybrydowe, czystricte elektryczne. Ostatnie lata należą do dynamicznego rozwoju technologii wodorowych, gdzie takżejesteśmy obecni dzięki strategicznemu partnerstwu z kanadyjskim producentem ogniw i systemów wodorowych
– LOOP ENERGY.

Za sobą mamy liczne realizacje projektów na międzynarodowym rynku, zarówno tych o dużym stopniu skomplikowania, jak i tych mniejszych, ale równie istotnych z punktu widzenia klientów. Stawiamy na długoletnie partnerstwo i cieszy nas zaufanie i zadowolenie naszych partnerów OEM, którzy odwiedzili nasze tegoroczne stoisko, jak również tych, u którym my sami mieliśmy przyjemność gościć. Targi były też dla nas doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, które mamy nadzieję zaowocują w przyszłości kolejnymi, ciekawymi projektami i realizacjami.

Na tegorocznym BUSWORLD swoje rozwiązania prezentowali także nasi partnerzy – Continental, Konvekta, Loop Energy, Molpir, Poynting oraz Alcolock. Najnowszą ofertę w zakresie monitoringu pojazdowego zaprezentował również nasz nowy partner technologiczny – Streamax. Rozwiązania prezentowane na targach można było podziwiać dzięki ekspozycji w formie busa prezentacyjnego, który zawierał wszystkie możliwe formy monitoringu pojazdowego, dostępne na rynku.

Systemy Streamax w zakresie ADAS będą w najbliższym czasie najbardziej pożądanymi ze względu na nowe regulacje GSR. Podczas tegorocznych targów firma Continental zaprezentowała też nowy, nieprodukowany jeszcze seryjnie wyświetlacz z rodziny MultiViu Professional. Na jego premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale zapewnić możemy, że prezentuje się wyjątkowo dobrze. Wzajemne odwiedzimy na naszych stoiskach, konstruktywne rozmowy na temat kolejnych, wspólnych projektów jeszcze bardziej umocniły dalszą współpracę z naszymi partnerami handlowymi.

Poprzedni artykuł

Pobieranie danych w podróży – bezpieczne i nieograniczone!

Następny artykuł

Nie zwlekaj z wymianą tachografów

Najnowsze z Blog

0 $0.00