KIBES dla samochodów ciężarowych/terenowych – CBCU3

1 min czytania

Architektura KIBES® dla samochodów ciężarowych, małych autobusów i pojazdów terenowych


CBCU3 oznacza nie tylko wysoką niezawodność i wytrzymałość, ale także duży potencjał redukcji wiązek przewodów, złączy, przekaźników i bezpieczników. Można go podłączyć do maksymalnie czterech węzłów za pośrednictwem potężnego połączenia multipleksowego CAN. CBCU3 można podłączyć do zestawu wskaźników za pośrednictwem magistrali CAN.


Rodzina CBCU3 zapewnia kompletne rozwiązanie systemowe do zastosowań w autobusach, samochodach ciężarowych i pojazdach specjalnych, dostępne od ręki w trzech różnych wariantach: CBCU3, CBCU3-E i CBCU3-EL to sterowniki nadwozia, które spełniają wszystkie możliwe wymagania funkcjonalne dla samochodów ciężarowych o dużej ładowności, a także małych autobusów.
Systemy z jednostką sterującą z rodziny CBCU3 zapewniają wydajne rozwiązania, które są zoptymalizowane pod kątem spełnienia wszelkich wymagań dotyczących kosmetyczności. Do CBCU3-E można podłączyć do czterech kamer MUX4-P za pośrednictwem multipleksowej magistrali CAN. Poza tym jednostki sterujące z rodziny CBCU3 oferują dostosowaną do potrzeb klienta programowalną sieć CAN, która zapewnia bezpośrednie połączenie z kilkoma możliwymi rozwiązaniami w zakresie zestawu wskaźników.
CBCU3-E/EL można rozbudować o maksymalnie cztery węzły MUX4-Pn
CBCU3-EL zapewnia dodatkowy interfejs LIN 12/24 V do taniej komunikacji między siłownikami a czujnikami w pojeździe.
Ponadto dla wszystkich wariantów dostępna jest obudowa chroniąca przed wodą.

 

Poprzedni artykuł

Inteligentne rozwiązania do zastosowań w pojazdach ciężarowych

Następny artykuł

DTCO 4.1: Druga wersja inteligentnych tachografów obowiązkowa w Unii Europejskiej od sierpnia 2023 r.

Najnowsze z Blog

0 $0.00